KONST / Litografier / Serigrafi 7585696
nr 758 5696
Serigrafi
Picasso, signerad i tryck, 321/1200, bladets mått: 33x43
Kondition: oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:26:40
13/5 10:03:35
500 kr
14/5 16:06:17